Polskie Towarzystwo Ekspertów Dochodzeń Popożarowych

Rejestracja na warsztaty FIW-23/2021

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy – członkowie
i sympatycy PTEDP

W imieniu Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Ekspertów Dochodzeń Popożarowych oraz dr hab. n. med. Czesława Żaby, Kierownika Katedry i Zakładu Medycyny Sądowej UM w Poznaniu, pragniemy serdecznie zaprosić do udziału w kolejnej edycji warsztatów z dochodzeń popożarowych FIW-23/2021, które odbędą się w dniu 25 września br.

Nasza decyzja o organizacji warsztatów w tym terminie i w takiej formule jest związana przede wszystkim z nieprzewidywalną sytuacją pandemiczną, która w późniejszym okresie roku może się dynamicznie niekorzystnie zmienić. Chcąc jednak wyjść naprzeciw wzrastającej liczbie przypadków śmiertelnych w pożarach oraz w wyniku zatruć tlenkiem węgla w okresach jesienno-zimowych chcielibyśmy zachęcić do udziału w warsztatach.

Tematyka spotkania: „Zakres badań kryminalistycznych oraz toksykologicznych. Metodyka oględzin miejsc z ofiarami pożarów. Ofiary śmiertelne w pożarach – studium przypadków.”

Warsztaty odbędą się w Zakładzie Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, ul. Święcickiego 6, 60-781 Poznań (Collegium Anatomicum) wjazd od ul. Śniadeckich.

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi:
– 100,00 zł dla członków PTEDP,
– 150,00 zł dla osób niebędących członkami PTEDP.

Szczegółowy plan warsztatów zamieszczony jest tutaj

Warsztaty są jednodniowe. W przypadku potrzeby noclegu organizator nie pokrywa kosztów zakwaterowania podczas warsztatów. Każdy z uczestników indywidualnie musi dokonać rezerwacji w dowolnie wybranym przez siebie miejscu hotelowym.

Rejestracja uczestnictwa w warsztatach wyłącznie poprzez stronę internetową PTEDP

Zarejestruj się tutaj

Przyjęcie rezerwacji uczestnictwa w warsztatach nastąpi po zaksięgowaniu na koncie bankowym Stowarzyszenia opłaty uczestnictwa.

Pierwszeństwo w rejestracji na warsztaty mają członkowie PTEDP z opłaconymi składkami członkowskimi.
Termin zgłaszania uczestnictwa: do 22.09.2021 r.

Opłaty należy wnosić na konto Stowarzyszenia niezwłocznie po dokonaniu elektronicznej rejestracji:

Polskie Towarzystwo Ekspertów Dochodzeń Popożarowych
61-806 Poznań, ul. ŚWIĘTY MARCIN 29/8

Alior Bank: 55 2490 0005 0000 4500 4361 6990

KONIECZNIE z dopiskiem: „FIW-23/2021, Nazwisko Imię

 

Z poważaniem
/ – /
ZG PTEDP