Polskie Towarzystwo Ekspertów Dochodzeń Popożarowych

II Zjazd członków PTEDP – ODWOŁANY

Szanowane Koleżanki i Koledzy – Członkowie PTEDP!

 

W związku z planowanym na dzień 18 kwietnia 2020 r. terminem Zjazdu Zwyczajnego  członków PTEDP oraz zapowiadanym przez Rząd RP wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego na terenie całego kraju Zarząd Główny PTEDP informuje, jak poniżej:

  1. Uwzględniając aktualną sytuację epidemiologiczną i rozprzestrzenianie się koronawirusa (SARS-Cov-2) oraz ostatnie zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego, oraz jak również decyzje w tym zakresie wdrażane przez Wojewodów na terenie Polski dotyczące odwołania / przekładania na inny termin wszelkich spotkań (nie tylko tych o charakterze masowym) Zarząd Główny PTEDP podjął decyzję o odwołaniu II Zjazdu Zwyczajnego Członków PTEDP, który miał się odbyć w m. Żory, woj. Śląskie w dniu 18 kwietnia 2020 r.
  2. Nowy termin Zjazdu zostanie wyznaczony w pierwszym możliwym terminie po opanowaniu zagrożenia epidemiologicznego i wydaniu zgody przez Rząd RP i wojewodów na organizację spotkań. O wyznaczonym kolejnym terminie Zjazdu członkowie zostaną powiadomieni w trybie przewidzianym w Statucie PTEDP.
  3. Bezpieczeństwo i komfort członków PTEDP jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego w obliczu tych okoliczności, na które nie mamy wpływu została przyjęta decyzja o odwołaniu Zjazdu.

 

Dziękujemy za zrozumienie i prosimy oczekiwać na wyznaczenie nowego terminu, o którym poinformujemy na stronie stowarzyszenia www.ptedp.pl.

Zarząd Główny
Polskiego Towarzystwa Ekspertów Ekspertów Dochodzeń Popożarowych